انجمن ماهیگیری ایران فیشینگ

نسخه‌ی کامل: چوب و چرخهای چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با یک چوب و چرخ ماهیگیری می توانیم چند نوع سیستم ماهیگیری کنیم
با یک چوب 3.60 و یک موتور 5000  می توان انتظاری کپور کار کنیم هم انتظاری قزل آلا وهمچنین در ساحل و اسکله میتوان ماهیگیری کرد.
با یک چوب  2.10 و یه موتور 3000 هم می توان روی قایق ماهیگیری کنیم هم صید ماهی قزل الا در سیستم اسپنینگ بریم و از روی قایق اردک ماهی و سوف  بگیریم.
با یک چوب اسپنینگ در رودخانه هم میتوان ماهی شیربت گرفت هم ماهی قزل آلا و هم از روی قایق ماهی کپورصید کرد.

منبع:ابی فیشر
سلام خسته نباشید .
من خیلی علاقه به ماهی گیری دارم  میخواستم بهم یه چوب و یه قر قره مناسب معرفی کنین که بتونم فعلا که مبتدی هستم کارمو شروع کنم بعد که راه افتادم ارتقا بدمش یا یکی دیگه بگیرم نظر شما چیه ؟
یا به نظرتون از همین الان پول خرج کنم  یه چوب و قر قره خوب بگیرم
ما تو شهرمون یه صد داریم معمولا اونجا میرین برای ماهی گیری ولی من قصد دارم قلابم همیشه همراهم باشه هر جایی که خواستم بتونم ماهی گیری کنم Heart
(2018/06/22، 07:01 AM)masoud93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید .
من خیلی علاقه به ماهی گیری دارم  میخواستم بهم یه چوب و یه قر قره مناسب معرفی کنین که بتونم فعلا که مبتدی هستم کارمو شروع کنم بعد که راه افتادم ارتقا بدمش یا یکی دیگه بگیرم نظر شما چیه ؟
یا به نظرتون از همین الان پول خرج کنم  یه چوب و قر قره خوب بگیرم
ما تو شهرمون یه صد داریم معمولا اونجا میرین برای ماهی گیری ولی من قصد دارم قلابم همیشه همراهم باشه هر جایی که خواستم بتونم ماهی گیری کنم Heart

برای شروع کار همین چوب و چرخی که در بالا ذکر شده کفایت میکنه دستتون که راه افتاد میتونی تعویض کنی.پرتابهای بلند را با این چوب میتوان در سد یا دریاچه ها تمرین نمود